Vdechněte nový život do vypraného prádla s tímto jednoduchým trikem s bobkovým listem

Pokud hledáte způsob, jak vaše prádlo vonět svěžeji a čistěji, vyzkoušejte tento jednoduchý trik s bobkovým listem. Bobkové listy jsou skvělé nejen na vaření, ale mohou také pomoci k tomu, aby vaše prádlo vonělo co nejlépe. Zde je to, co potřebujete vědět o používání bobkových listů v prádle.

Jednoduchý trik s bobkovým listem pro čerstvější prádlo.

Co budete potřebovat.

Pro začátek budete potřebovat jen pár bobkových listů. Najdete je ve vašem místním obchodě s potravinami v uličce s kořením.

Trik s bobkovým listem krok za krokem.

Zde je návod, jak můžete použít bobkový list, aby vaše prádlo déle vonělo svěžestí:

  • Před zahájením praní přidejte do pracího prostředku několik bobkových listů.
  • Umístěte pár bobkových listů do sušičky spolu s mokrým oblečením.
  • Vhoďte pár bobkových listů do skladovacích košů nebo skříní, kde máte čisté prádlo.

Tento jednoduchý trik s bobkovým listem vám pomůže udržet vaše prádlo déle svěžest. Listy také pomohou v boji proti plísním a plísním a lze z nich dokonce vyrobit sáček nebo čisticí roztok.

Výhody použití bobkových listů při praní prádla.

Bobkový list bojuje proti plísním a plísním.

Bobkové listy jsou účinné v boji proti plísním a plísním, protože obsahují přírodní chemikálii zvanou eugenol. Eugenol je známý svou schopností zabíjet spóry plísní a plísní. Chcete-li použít bobkový list v boji proti plísním a plísním, jednoduše přidejte pár listů do pracího prostředku nebo aviváže. Můžete také vložit několik bobkových listů do lapače vláken v sušičce.

Bobkový list osvěžuje a deodorizuje prádlo.

Kromě toho, že bobkový list bojuje proti plísním a plísním, pomáhá také osvěžit a deodorovat prádlo. Bobkové listy totiž při zahřívání nebo drcení uvolňují svěží, dřevitou vůni. Chcete-li použít bobkové listy k osvěžení prádla, jednoduše přidejte pár listů do pracího prostředku nebo aviváže. Můžete také vložit několik bobkových listů do lapače vláken v sušičce.

Další způsoby využití bobků v okolí domu.

Na výrobu sáčku použijte bobkový list.

K výrobě sáčku nebo potpourri budete potřebovat:

  • hrst sušených bobkových listů
  • 1/4 šálku celého hřebíčku
  • 1/4 šálku plodů nového koření
  • 1/4 šálku skořicových tyčinek
  • Malý čtvercový kousek plátna nebo mušelínu
  • Provázek nebo provázek

Pokyny:

1. V misce smíchejte bobkové listy, hřebíček, nové koření a skořici. Dobře promíchejte.

2. Umístěte směs koření do středu utěrky. Spojte rohy k sobě a pevně svažte provázkem nebo provázkem. Odstřihněte přebytečnou látku.

3. Zavěste sáček do skříně nebo jej umístěte do zásuvky, aby vaše oblečení vonělo svěže.

Závěr

Pokud hledáte způsob, jak vaše prádlo vonět svěžeji a čistěji, vyzkoušejte tento jednoduchý trik s bobkovým listem. Bobkové listy jsou nejen skvělé pro dochucení pokrmů, ale mají také přirozené deodorační a antibakteriální vlastnosti. Stačí přidat pár bobkových listů do vaší pračky, až budete příště prát prádlo, a sami uvidíte rozdíl.

Nejen, že vaše prádlo bude úžasně vonět, ale také pomůžete v boji proti plísním a plísním. Bobkové listy skvěle absorbují vlhkost a udržují věci svěží. Pokud tedy hledáte snadný způsob, jak vdechnout vašemu prádlu nový život, vyzkoušejte tento jednoduchý trik s bobkovým listem.


Jak bude reklama vypadat?
-
Kup si reklamu navždy pod tímto článkem jen za 4000 Kč
Zobrazit formulář pro nákup

Také by se vám mohlo líbit