Jak využít energii úplňku k transformaci svého života

Úplněk je časem proměny. Je to čas, kdy můžeme pustit to, co nám již neslouží, a uvolnit se do své skutečné podstaty. Úplněk je také časem manifestace, kdy můžeme vyvolat své nejhlubší touhy a zasadit semínka pro jejich stvoření. V tomto příspěvku na blogu prozkoumáme, jak využít energii úplňku k proměně vašeho života.

Úplněk je časem transformace.

Využijte energii úplňku k tomu, abyste opustili to, co vám již neslouží.

Úplněk je mocný čas pro transformaci. Je to čas, kdy se můžeme vzdát starých vzorců, přesvědčení a způsobů bytí, které nám již neslouží. Energii úplňku můžeme využít k uvolnění toho, co již není v našem životě potřeba, a vytvořit prostor pro příchod něčeho nového.

Jedním ze způsobů, jak pracovat s energií úplňku, je stanovit si záměr toho, co chcete uvolnit. Může to být něco konkrétního, jako je omezující přesvědčení nebo negativní vzorec, nebo to může být obecnější jako cokoli, co vám brání žít svůj nejlepší život. Zapište si svůj záměr na kus papíru a poté ho spalte na bezpečném místě a uvolněte jej do vesmíru. Když to uděláte, představte si sami sebe, jak necháváte odejít cokoliv, co jste připraveni uvolnit.

Další možností, jak pracovat s energií úplňku, je relaxační koupel při svíčkách. Přidejte trochu uklidňující aromaterapie nebo přidejte pár kapek levandulového oleje do vany. Relaxujte ve vaně alespoň 20 minut a nechte rozplynout všechny své starosti a starosti. Při relaxaci si představujte, že jste obklopeni bílým světlem, které symbolizuje čistotu a léčení. Dovolte tomuto světlu naplnit celou vaši bytost a očistit vše, co vám již neslouží.

Úplněk je časem relaxace.

Využijte energii úplňku k uvolnění starých vzorců a přesvědčení.

Úplněk je mocný čas pro transformaci a léčení. Když využijeme energie, které máme během této doby k dispozici, můžeme se vzdát starých vzorců a přesvědčení, které nám již neslouží. Může to být obtížný proces, ale stojí za to, abychom prožili svůj nejlepší život.

Jedním ze způsobů, jak využít energii úplňku k uvolnění starých vzorců a přesvědčení, je meditace. Najděte si pohodlné místo k sezení nebo ležení a dopřejte si odpočinek. Pokud máte potíže s relaxací, zkuste se zaměřit na svůj dech. Pomalu a zhluboka se nadechněte nosem a pomalu vydechněte ústy. Při dýchání si představujte, jak z vašeho těla odchází veškeré napětí a stres.

Jakmile se budete cítit klidní a uvolnění, začněte se zaměřovat na starý vzorec nebo přesvědčení, kterého byste se chtěli zbavit. Může to být něco, co vás v životě brzdí, nebo něco, co vám způsobuje bolest nebo utrpení. Vizualizujte si, jak se tento vzorec nebo přesvědčení rozpadá do nicoty, když je uvolňujete ze své mysli a těla. Dovolte si, abyste se cítili lehčí a svobodnější, když se této zátěže zbavíte.

Udělejte si nějaký čas po meditaci a zapisujte si o svých zkušenostech. Čeho jste si během meditace všimli? Jak se cítíte nyní, když jste uvolnili tento starý vzorec nebo přesvědčení? Jaké nové možnosti se vám otevírají?

Úplněk je čas manifestace.

Využijte energii úplňku k projevení svých nejhlubších tužeb.

Pokud jde o manifestaci, úplněk je mocná doba. Během této fáze je měsíční energie na svém vrcholu, takže je ideální čas stanovit své záměry a uskutečnit své nejhlubší touhy.

Existuje několik věcí, které můžete udělat, abyste tento mocný čas využili na maximum. Nejprve je důležité si ujasnit, co chcete projevit. To znamená upřesnit si, co si přejete, a proč po tom toužíte. Jakmile pevně pochopíte svůj záměr, můžete začít připravovat půdu pro manifestaci.

To může zahrnovat něco tak jednoduchého, jako je vytvoření nástěnky vizí nebo sepsání vašich cílů. Během této doby můžete také podniknout konkrétní kroky k dosažení svých cílů. Klíčem je vynaložit úsilí se záměrem a otevřeným srdcem s vědomím, že během této magické fáze měsíčního cyklu je možné cokoliv.


Jak bude reklama vypadat?
-
Kup si reklamu navždy pod tímto článkem jen za 4000 Kč
Zobrazit formulář pro nákup

Také by se vám mohlo líbit