Jak vypnout a vnést harmonii do duše

Dny se vám táhnout jako kus žvýkačky. Pracujete od nevidím do nevidím. Pomalu jste se nenadechli čerstvého vzduchu, když nepočítáte ty pětiminutové přesuny z tramvaje. Pak je nejvyšší čas se uklidnit a dát svému tělo pět prostor!

Příroda

Procházka lesem v podzimním období, kdy se všechno červená a na zemi leží spadlé žluté listí. Tu a tam ve stromě veverka. Není nic krásnějšího než prosluněný les a v něm strávený den.

Takovou malou procházkou nic neztratíte, právě naopak. Dáte odpočinek svým očím od modrého světla z obrazovek vaši laptopů a notebooku, které vám denně kazí biorytmus. Uvidíte ty pravé přírodní barvy. Doplníte si důležitý vitamín D, díky kterému budete nejen opálenější, ale také šťastnější.

S partnerem zažijete romantické chvilky mezi stromy, jen vy, váš partner a příroda. S dětmi si budete moci užít plno zábavy při sbírání hřibů. Nezapomínejte, že příroda je tu pro nás a my jsme tu pro ni.

Četba knih

S knihou v ruce (ať už je to román, ledově ostrá detektivka nebo výběr z červené knihovny) u praskajícího krbu. Větší relax si málokdo umí představit. Pokud si k tomu ještě zapálíte svíčky, budete mít to pravé dánské hygge.

Uklidníte se, dáte se do pohody a strávíte pěkný večer. Jen sami se sebou. Ještě nikdy se neusínalo lépe.

Postel

Nejen místo pro naše nejoblíbenější a nejintimnější radovánky, ale také skvělá relaxační zóna. Ať už zde strávíte čas se svým partnerem, který vám pomůže vypnout nebo jen vyslechne, co máte na srdíčku. Vždy vám to pomůže.

A pro kvalitní spánek dodržujete jednoduchá pravidla, která jsou všem známa. Nastolte v pokoji úplnou tmu, tak aby se mohl tvořit hormon melatonin, který nám pomáhá s nápravou našeho biorytmu, ale také celkově regeneruje naše tělo. Vypněte všechna svá zařízení, nemají důvod rušit náš spánek. A především se zasněte a užijte si čas strávený v posteli. Neboť dobrý spánek = spokojený člověk.


Jak bude reklama vypadat?
-
Kup si reklamu navždy pod tímto článkem jen za 4000 Kč
Zobrazit formulář pro nákup

Také by se vám mohlo líbit