Hotely v Chorvatsku

Hotel Kvarner

Kvarner se nachází na severozápadním pobřeží poloostrova Istrie. Tato oblast se vyznačuje mírným podnebím, křišťálově čistým mořem, bohatým kulturním dědictvím a úchvatnými přírodními krásami. V Chorvatsku se nachází mnoho hotelů, které nabízejí ubytování turistům navštěvujícím tuto krásnou zemi. Většina z nich se nachází v blízkosti pobřeží a nabízí nádherný výhled na Jaderské moře. Vybírat můžete mezi luxusními hotely a levnými hostely. Hotely v Chorvatsku poskytují hostům moderní vybavení a služby na vysoké úrovni. Každý hotel poskytuje pokoje s vlastní koupelnou, klimatizací, satelitní televizí, minibarem, trezorem a připojením k internetu. Některé z nich mají bazén, restauraci a bar. Mnohé z nich jsou obklopeny svěžími zelenými zahradami.

Hotel Jadran

Jadranská magistrála spojuje Záhřeb se Splitem. Tato silnice se táhne po celé délce dalmatského pobřeží. Dálnice je mezi turisty dobře známá. Na trase této silnice je umístěno mnoho hotelů v Chorvatsku. Hotel Jadran je jedním z nich. Nabízí komfortní ubytování a vynikající služby. Hosté si mohou pobyt v hotelu užít buď v zahradě, nebo v prostorném salónku ve vstupní hale. Z hotelu je nádherný výhled na moře. Všechny pokoje jsou vybaveny kabelovou televizí, telefonem, fénem a bezplatným Wi-Fi připojením k internetu. Kromě toho mají vlastní koupelnu se sprchou, fénem a toaletními potřebami. Pokoje jsou zařízeny v jednoduchém, ale elegantním stylu. Hosté si mohou objednat pokojovou službu 24 hodin denně. V restauraci se podávají pokrmy středomořské kuchyně. Snídaně formou bufetu zahrnuje chléb, sýry, uzeniny, ovoce, džusy, kávu, čaj a pečivo. Po jídle si hosté mohou odpočinout v útulných hotelových saloncích.

Hotel Villa Nova

Villa Nova je malý rodinný hotel v srdci starého města Puly. Hotel Villa Nova nabízí cenově dostupné ubytování s vřelou pohostinností. Nachází se jen pár kroků od slavného římského amfiteátru. Hosté mohou využít bezplatné Wi-Fi připojení k internetu v celé budově. Každý pokoj má balkon s nádherným výhledem na město Pula. Pokoje jsou vybaveny dřevěným nábytkem, satelitní TV a DVD přehrávačem. Koupelny jsou vybaveny sprchou a vanou. Hosté si mohou objednat snídani nebo večeři v hotelové restauraci. Personál hovoří anglicky.

Hotel Park

Park je malý butikový hotel, který se nachází v centru Poreče. Hotel nabízí skvělý poměr ceny a kvality. Nachází se v blízkosti katedrály a historického centra Poreče, kde mohou hosté navštívit muzea, galerie a obchody. Hotel nabízí pohodlné ubytování s bezplatným Wi-Fi připojením k internetu. K přípravě jídel mohou hosté využít plně vybavenou kuchyň. V hotelové restauraci se podávají vynikající italská jídla. V blízkosti hotelu je k dispozici parkoviště.

Hotel Palm

Palm je malý rodinný butikový hotel, který se nachází v srdci historického centra Rovinje. Hotel nabízí pohodlné a klidné ubytování. Nachází se jen několik metrů od pláže. Hosté si mohou užívat svěží mořský vánek při odpočinku na terase nebo v zahradě. Hotel nabízí bezplatné Wi-Fi připojení k internetu v celém objektu. Všechny pokoje jsou elegantně zařízeny dřevěnými podlahami, dřevěným nábytkem a barevnými obrazy. Koupelny jsou vybaveny sprchou, fénem a toaletními potřebami. Hotelová restaurace se specializuje na místní kuchyni.

Hotel Mediteran

Mediteran je malý butikový hotel v centru Pazinu. Nachází se přímo u řeky Sávy a nabízí klidné ubytování s bezplatným Wi-Fi připojením k internetu. Hotel nabízí světlé a příjemné pokoje. Každý pokoj má vlastní koupelnu, klimatizaci, satelitní TV, miniledničku, trezor a bezdrátové připojení k internetu. Hosté mohou využívat hotelovou zahradu nebo terasu. V restauraci se podávají tradiční chorvatská jídla.

Hotel Galeb

Galeb je malý rodinný hotel, který se nachází v centru Puly. Hotel Galeb nabízí komfortní ubytování s bezplatným parkováním. Nachází se v samém srdci historického centra Puly. Hotel nabízí individuálně zařízené pokoje s dřevěnými podlahami a dřevěným nábytkem. Všechny pokoje jsou vybaveny klimatizací, satelitní TV a bezplatným Wi-Fi připojením k internetu. Některé z nich mají také balkon. V hotelové restauraci se denně podávají obědy a večeře. Snídaně není zahrnuta v ceně pokoje.


Jak bude reklama vypadat?
-
Kup si reklamu navždy pod tímto článkem jen za 4000 Kč
Zobrazit formulář pro nákup

Také by se vám mohlo líbit