7 nejoblíbenějších účesů

Dlouhé vlasy jsou krásné, zvláště tehdy, pokud jsou zdravé, avšak dá mnoho práce je každý den upravovat a vymýšlet nové a nové účesy. Podívejte se na inspiraci jednoduchých úprav.

1. Dlouhé rovné vlasy

S narovnanými vlasy nemůžete nic pokazit. Pokud jsou vaše vlasy obzvlášť kudrnaté, je žehlení vlasů poměrně časově náročnější, ale za to vám vydrží rovné i několik dní. K tomu můžete využít i suchý šampon, aby vlasy rovnými zůstaly co nejdéle. Nezapomínejte ani na kvalitu žehličky, bez té správné to nepůjde.

2. Plážové vlny

Tento typ účesu vypadá nejenom skvěle, ale taky se hodí na jakoukoliv příležitost. A jak si tento bohémský účes můžete vytvořit doma? Můžete využít žehličky na vlasy nebo kulmy, s tou to jde jednodušeji. Vlasy na kulmu namotáte tak, aby zhruba 7 centimetrů konce vlasů nebylo na kulmě namotáno. Vlny poté upravujte pouze prsty, nakonec je lehce zafixujte.

3. Čelenky jsou v kurzu

Nemáte náladu na nějaké tvoření účesu? Abyste vypadala upraveně a stylově, použijte čelenku. V módě jsou čelenky bavlněné zdobené nějakou aplikací. Fantazii se tady meze nekladou.

4. Nebojte se příčesků

Pokud vaše vlasy jsou spíše jemné a řídké, tudíž absolutně bez objemu, můžete využít různých pomocníků k prodloužení vlasů. Na trhu je velký výběr tzv. clip in vlasů, které jednoduše přichytíte pod své pravé vlasy. V oblibě jsou taky „clip in culíky“, díky kterým získáte nádherný nadýchaný culík. Více informací o vlasových clip in páscích najdete zde: https://www.oxyextensions.cz

5. Copy nejenom pro malé holčičky

Copy jsou a ještě nějakou dobu budou in a to ve všech provedeních. A že jich je, můžete si vybrat, jestli máte chuť na copy dlouhé, krátké, na stranu, dvojité či jednoduché, francouzské, rybí nebo klasické. Copy jsou velmi oblíbeným stylingem na různých festivalech. Pro rozcuchaný vzhled, který zajistí to, že nebudete vypadat s copem moc uhlazeně, použijte trik, kdy vlasy natupírujete před samotným pletením copu.

6. Mokrý vzhled

I tento vzhled je velmi oblíbenou úpravou. Jeho záměrem je vypadat tak, jakoby jste ráno vyšla ze sprchy a nevyfénovala si vlasy. K jeho docílení budete potřebovat různé gely, vosky, spreje a pěny. Pamatujte však na pravidlo „lepší méně, než-li více.“

7. Ledabylý drdol

Takový drdol můžete najít i na módních přehlídkách. Je to velmi časově nenáročný účes. A jak na něj? Vlasy stáhněte do culíku, ten je potřeba trošku natupírovat, aby nabyl na objemu. Culík rozdělíte na dvě části, omotáte je okolo sebe a pomocí pinetek je připnete k hlavě. Konce klidně nechte trčet ven a vytáhněte pár pramínků kolem obličeje, budete působit stylově a zároveň romanticky. Zajímavé náušnice dodají drdolu šmrnc.


Ke každé úpravě vlasů můžete použít různé výrazné doplňky, které vytvoří jedinečný look vašeho účesu.


Jak bude reklama vypadat?
-
Kup si reklamu navždy pod tímto článkem jen za 4000 Kč
Zobrazit formulář pro nákup

Také by se vám mohlo líbit